13 yaşındaki kız öğrenciye seks tuzağı - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

13 yaşındaki kız öğrenciye seks tuzağı

Okulda arkadaşlarınca ezilen 13 yaşındaki kız öğrenciden faydalanmak isteyen kadın öğretmen...

İngiltere'de yaşayan 38 yaşındaki tiyatro öğretmeni Caroline French'in, okulda arkadaşlarınca ezilen 13 yaşındaki kız öğrenciyi, yardım etme bahanesiyle baştan çıkardığı iddia ediliyor.
French'in kıza alkol ve sigara aldığı, tüm problemlerini kendisine anlatması için ikna ettiği ve kızla kısa mesaj ve elektronik posta yoluyla mesajlaştığı da iddialar arasında.
İddialara göre, ismi açıklanmayan kızın 14 yaşına geldiğinde zaman zaman French'in evinde kalmaya başladığı, onunla içki ve sigara içtiği, bir süre sonra da French'in kızı cinsel ilişkiye girmek için ikna etti.
Ardından kıza bir nişan yüzüğü hediye eden Caroline French ile küçük kızın ilişkisi, kız 17 yaşına girene kadar sürdü.
17 yaşına gelen öğrencinin, kendi yaşındaki başka bir kızla ilişkiye başlamasının ardından French'le ayrıldıkları öğrenildi.
Eylül 2002 ve Nisan 2004 arasında süren bu ilişkinin ortaya çıkmasının ardından mahkemeye çıkarılan French'in yargılanmasına devam ediliyor
 

İlgili Haberler
Karı koca kavgasının kurbanı, 1 yaşındaki çocuk oldu

Karı koca kavgasının kurbanı, 1 yaşındaki çocuk oldu

İstanbul’da karı koca kavgasının kurbanı, 1 yaşındaki çocuk oldu. Kavga eden çiftten kocanın eşine salladığı bıçak oğlunun karnına saplandı ve bağırsakları parçaladı.
13 yaşındaki oğluna araç kullandırmaktan ceza...

13 yaşındaki oğluna araç kullandırmaktan ceza...

Trafik ekipleri, 13 yaşında R.P.’nin yanında oturan babası Mustafa P.’ye, ’Aracını ehliyetsiz kişilere kullandırma’ suçundan 1407 lira trafik cezası kesti.
4 yaşındaki Baran Sarıyer’de kayboldu

4 yaşındaki Baran Sarıyer’de kayboldu

Onlarca kişi ormanlık alanda Baran Çelik’i arıyor.

Yorumlar yükleniyor...