13 yaşındaki kız öğrenciye seks tuzağı - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

13 yaşındaki kız öğrenciye seks tuzağı

Okulda arkadaşlarınca ezilen 13 yaşındaki kız öğrenciden faydalanmak isteyen kadın öğretmen...

İngiltere'de yaşayan 38 yaşındaki tiyatro öğretmeni Caroline French'in, okulda arkadaşlarınca ezilen 13 yaşındaki kız öğrenciyi, yardım etme bahanesiyle baştan çıkardığı iddia ediliyor.
French'in kıza alkol ve sigara aldığı, tüm problemlerini kendisine anlatması için ikna ettiği ve kızla kısa mesaj ve elektronik posta yoluyla mesajlaştığı da iddialar arasında.
İddialara göre, ismi açıklanmayan kızın 14 yaşına geldiğinde zaman zaman French'in evinde kalmaya başladığı, onunla içki ve sigara içtiği, bir süre sonra da French'in kızı cinsel ilişkiye girmek için ikna etti.
Ardından kıza bir nişan yüzüğü hediye eden Caroline French ile küçük kızın ilişkisi, kız 17 yaşına girene kadar sürdü.
17 yaşına gelen öğrencinin, kendi yaşındaki başka bir kızla ilişkiye başlamasının ardından French'le ayrıldıkları öğrenildi.
Eylül 2002 ve Nisan 2004 arasında süren bu ilişkinin ortaya çıkmasının ardından mahkemeye çıkarılan French'in yargılanmasına devam ediliyor
 

İlgili Haberler
11 yaşındaki Kerem’i ihmal zinciri öldürmüş

11 yaşındaki Kerem’i ihmal zinciri öldürmüş

Lunaparkta bindiği ’Adrenalin Max’ adlı aletin güvenlik kemerinin açılması sonucu 5 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybeden 11 yaşındaki Kerem Kutlu ile ilgili bilirkişi incelemesinde sıralanan ihmaller acı gerçeği ortaya koydu.
Bir yaşındaki çocuk, maganda kurşunu ile yaralandı

Bir yaşındaki çocuk, maganda kurşunu ile yaralandı

Gaziantep’te ailesiyle evin terasında oturan bir yaşındaki çocuğun omzuna mermi isabet etti
13 yaşındaki Ayşenur iki gündür kayıp

13 yaşındaki Ayşenur iki gündür kayıp

Adana’nın Ceyhan İlçesi’nde alışverişe çıkan annesi tarafından evde yalnız bırakılan 13 yaşındaki Ayşenur Kurt’dan iki gündür haber alınamıyor.

Yorumlar yükleniyor...