Açık hava seks! - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Açık hava seks!

Geçtiğimiz gün İsviçre’de ilginç bir olay yaşandı.. İsviçre’nin Alman kesimindeki Thoune şehri tren Gar’ında yaşanan olay bütün İsviçre’yi ayağa kaldırdı.

Tren Gar'ı oto parkında genç bir çift ilginç bir pozisyonda görüntülendi. Görüntüyü oto parka bakan bir binanın 3. katının penceresinden dışarıya bakan Blick gazetesinin genç muhabirlerinden olan bir bayan durumu görünce hemen daklanşörüne basarak bu ilginç durumu tesbit etti.

Daha sonra Gar'a giren trene binen çift hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam ettiler.

Olaydan sonra bir açıklama yapan genç bayan muhabir şunları söyledi; Durumu gördüğüm an adeta şaşkına döndüm uzaktan çifttin her ne kadar pantolonlarını indirmemiş olduğu görünsede ben her ikisininde çıplak totolarını gördüm resme dikkatlice bakıldığı zaman anlaşılıyor birde buna yaptıkları hareketleri görünce düşündüklerimin doğru olduğuna inandım, dedi.

İlgili Haberler
İsrail Gazze’ye hava saldırılarını durdurmalı

İsrail Gazze’ye hava saldırılarını durdurmalı

Cumhurbaşkanı Gül, "İsrail Gazze’ye hava saldırılarını durdurmalı, kara harekatı yapmaya kesinlikle tevessül etmemelidir. 2012’de ilan edilen ateşkes koşullarına dönülmelidir" dedi.
Facebook’un mobil uygulamasında korkutan açık

Facebook’un mobil uygulamasında korkutan açık

Facebook’ta keşfedilen bu tehlikeli açık, milyonlarca mobil Facebook kullanıcısı için tehlike saçıyor.
Türk Hava Yolları ve Shell & Turcas dev bir iş  birliği

Türk Hava Yolları ve Shell & Turcas dev bir iş birliği

Türkiye’nin en büyük sadakat program ortaklıklarından biri olacak işbirliği kapsamında, Shell Club Smart Card sahibi Miles& Smiles üyeleri millerini kolayca yakıta çevirebilecek, Shell’den her yakıt alımlarında Smart Puan kazanacak.

Yorumlar yükleniyor...