Açık hava seks! - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Açık hava seks!

Geçtiğimiz gün İsviçre’de ilginç bir olay yaşandı.. İsviçre’nin Alman kesimindeki Thoune şehri tren Gar’ında yaşanan olay bütün İsviçre’yi ayağa kaldırdı.

Tren Gar'ı oto parkında genç bir çift ilginç bir pozisyonda görüntülendi. Görüntüyü oto parka bakan bir binanın 3. katının penceresinden dışarıya bakan Blick gazetesinin genç muhabirlerinden olan bir bayan durumu görünce hemen daklanşörüne basarak bu ilginç durumu tesbit etti.

Daha sonra Gar'a giren trene binen çift hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam ettiler.

Olaydan sonra bir açıklama yapan genç bayan muhabir şunları söyledi; Durumu gördüğüm an adeta şaşkına döndüm uzaktan çifttin her ne kadar pantolonlarını indirmemiş olduğu görünsede ben her ikisininde çıplak totolarını gördüm resme dikkatlice bakıldığı zaman anlaşılıyor birde buna yaptıkları hareketleri görünce düşündüklerimin doğru olduğuna inandım, dedi.

İlgili Haberler
’Gelininiz çok açık giyiniyor’ cinayeti!

’Gelininiz çok açık giyiniyor’ cinayeti!

Adana’da "Gelininiz çok açık giyiniyor, bizim gençlerimiz var; böyle olmuyor" diye uyaran kadının bir oğlu öldürüldü, bir oğlu da ağır yaralandı.
Cari açık 4 milyar dolar

Cari açık 4 milyar dolar

Haziran ayında cari açık 4 milyar doları aşarak beklentilere yakın geldi. İlk 6 aydaki açık 24,15 milyar dolar oldu.
İsrail’den Hamas’a açık mesaj: Ölürsünüz

İsrail’den Hamas’a açık mesaj: Ölürsünüz

Ateşkesin devam etmesinin, iki İsrail askerinin cesetlerinin iade edilmesiyle mümkün olacağının belirtildiği açıklamada, Hamas’ın üst yönetimine de mesaj verildi.

Yorumlar yükleniyor...