Dünyanın ilk doğum yapan erkeği 3. çocuğunu kucağına aldı - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Dünyanın ilk doğum yapan erkeği 3. çocuğunu kucağına aldı

Cinsiyet değiştirmesinin ardından hamile kalıp iki çocuk dünyaya getirerek herkesi şaşırtan Thomas Beatie, üçüncü çocuğunu da dünyaya getirdi.

Thomas, kadın olarak doğdu ve 20 yaşına geldiğinde cinsiyetini değiştirmeye karar verdi. Eşi Nancy geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hamile kalamadığı için, cinsiyet değiştirme sürecinde rahmini aldırmayan Thomas'a çocuklarının hem annesi hem de babası olmak düştü.

Çocukların en büyüğü Susan, 2008 yılında doğdu. Susan'dan bir yıl sonra Austin ve 13 ay önce de Jensen dünyaya geldi. Bütün çocukların biyolojik babası ise adı bilinmeyen bir sperm bağışçısı. Hürriyet'in aktardığına göre Jensen'in doğumunun ardından, yeni bir çocuk yapmayı düşünmediklerini belirten Thomas, Daily Mail'e yaptığı açıklamalarında, çocuklarının doğum belgesinde adının "baba" hanesine yazılması için de epey uğraştığını anlattı.

Arizona'daki evlerinde, mutlu bir hayat süren ailenin "babası" Thomas, yaşadıkları çevrede dışlanmadıklarını, ancak bazen Facebook ve Youtube gibi sitelerde kendisine dair aşağılayıcı ifadeler gördüğünü ve bunun kendisini incittiğini söyledi. Thomas, "manyak insanlar" diye tanımladığı kişilerden zaman zaman hakaret dolu e-postalar da aldığını belirterek, "Ama bu konuyla FBI bizim için ilgileniyor" dedi. Thomas'ı üzen bir diğer durumsa, Nancy ile evlenmesinin ve bu şekilde çocuk sahibi olmasının ardından, akrabalarının uzaklaşması ve iletişimi kesmesi.


 

İlgili Haberler
Cemil Çiçek: Balkanlar’da barış dünyanın yararına

Cemil Çiçek: Balkanlar’da barış dünyanın yararına

TBMM Başkanı Çiçek "Bugün ortalık karıştığında herkes olumsuz etkileniyor Buna örnek Suriye Irak Ukrayna. Balkanlar’da barış ve istikrar hem iki ülkenin hem dünyanın yararına" dedi.
Dünyanın en uzun adamını karısı terk mi etti?

Dünyanın en uzun adamını karısı terk mi etti?

’’Dünyanın en uzun adamı’’ unvanını 2 metre 51 santimetre boyu ile koruyan Mardinli Sultan Kösen, eşinin kendisini terk ettiği yönünde çıkan haberlere tepki gösterdi.
FED, dünyanın beklediği kritik kararı açıkladı!

FED, dünyanın beklediği kritik kararı açıkladı!

ABD Merkez Bankası (Fed), aylık 45 milyar dolarlık tahvil alım miktarını 10 milyar dolar azaltarak, 35 milyar dolara indirdi.

Yorumlar yükleniyor...