Dünyanın ilk doğum yapan erkeği 3. çocuğunu kucağına aldı - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Dünyanın ilk doğum yapan erkeği 3. çocuğunu kucağına aldı

Cinsiyet değiştirmesinin ardından hamile kalıp iki çocuk dünyaya getirerek herkesi şaşırtan Thomas Beatie, üçüncü çocuğunu da dünyaya getirdi.

Thomas, kadın olarak doğdu ve 20 yaşına geldiğinde cinsiyetini değiştirmeye karar verdi. Eşi Nancy geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hamile kalamadığı için, cinsiyet değiştirme sürecinde rahmini aldırmayan Thomas'a çocuklarının hem annesi hem de babası olmak düştü.

Çocukların en büyüğü Susan, 2008 yılında doğdu. Susan'dan bir yıl sonra Austin ve 13 ay önce de Jensen dünyaya geldi. Bütün çocukların biyolojik babası ise adı bilinmeyen bir sperm bağışçısı. Hürriyet'in aktardığına göre Jensen'in doğumunun ardından, yeni bir çocuk yapmayı düşünmediklerini belirten Thomas, Daily Mail'e yaptığı açıklamalarında, çocuklarının doğum belgesinde adının "baba" hanesine yazılması için de epey uğraştığını anlattı.

Arizona'daki evlerinde, mutlu bir hayat süren ailenin "babası" Thomas, yaşadıkları çevrede dışlanmadıklarını, ancak bazen Facebook ve Youtube gibi sitelerde kendisine dair aşağılayıcı ifadeler gördüğünü ve bunun kendisini incittiğini söyledi. Thomas, "manyak insanlar" diye tanımladığı kişilerden zaman zaman hakaret dolu e-postalar da aldığını belirterek, "Ama bu konuyla FBI bizim için ilgileniyor" dedi. Thomas'ı üzen bir diğer durumsa, Nancy ile evlenmesinin ve bu şekilde çocuk sahibi olmasının ardından, akrabalarının uzaklaşması ve iletişimi kesmesi.


 

İlgili Haberler
Dünyanın en güzel ordusu

Dünyanın en güzel ordusu

Norveç askeri birliklerinde er olarak göreve alınan kadın askerler şimdi de komando eğitimi alarak, uluslararası çatışma bölgelerinde gönderilecek ve doğrudan savaşa katılabilecek.
Dünyanın ’nazar boncuğu’ kuruyor

Dünyanın ’nazar boncuğu’ kuruyor

Konya’nın Karapınar İlçesi sınırlarında bulunan ve ’dünyanın nazar boncuğu’ olarak adlandırılan Meke Gölü yüzde 99 oranında kurudu.
Dünyanın en küçük 2. yazarı Eren Demir 10. kattan düştü

Dünyanın en küçük 2. yazarı Eren Demir 10. kattan düştü

12 yaşında kaleme aldığı ‘Kristal Kılıç’ adlı fantastik romanıyla dünyanın en genç ikinci yazarı ünvanını alan 16 yaşındaki Eren Demir, önceki gece Ataköy’de yaşadıkları binanın 10. katından düştü.

Yorumlar yükleniyor...