Erol Günaydın hastaneye kaldırıldı - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Erol Günaydın hastaneye kaldırıldı

Günaydın, yürüme güçlüğü çekmesi nedeniyle yaklaşık iki hafta hastanede kalacak.

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi’nde tatilini geçiren sinema ve tiyatro sanatçısı Erol Günaydın, bu sabah saatlerinde ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sanatçı yürüme güçlüğü çekmesi nedeniyle yaklaşık iki haftalık fizik tedavi için hastaneye yatırıldı.

Tatil için Bodrum'a gelen Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü isimlerinden 79 yaşındaki Erol Günaydın, sabah saatlerinde akrabası ve yardımcısı 48 yaşındaki Fatma Gülcemal’in çağırdığı ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi'ne getirildi. Günaydın'ın tatilini geçirdiği sahilde sabah aniden yürüyememe ve ayakta durma zorluğu ile karşılaştığı ve yaklaşık iki hafta fizik tedavi göreceği öğrenildi.

"HASTANE PENCERESİNDEN BODRUM ÖZLEMİMİ GİDERİYORUM"

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve Başhekim Op. Dr. Oğuz Şahin’in odasında ziyaret ettiği Günaydın, hem yakınlarına selam gönderdi hem de denizden uzak kaldığı için içinin burkulduğunu söyledi. Günaydın, “Tatil için geldiğim Bodrum'da birden yürüyememeye ve ayakta duramamaya başladım. Hastaneye getirildim. Herkes plajda ve sahilde denizi girerken, ben hastane penceresinden Bodrum özlemini gideriyorum. Çocukları çok seviyorum, onlar için Akbank Çocuk Tiyatrosu ile Anadolu'yu karış karış gezdim, tedaviden sonra yine onlarla birlikte olacağımö dedi.

erol_gunaydin_in_saglik_durumu.jpg

"SAĞLIK DURUMU İYİ"

Kaymakam Gödekmerdan ise “Hastaneye getirilen sanatçımız için ne gerekiyorsa yapılacak, inşallah tedavi süresinin sonunda birlikte denize girip yüzeceğizö dedi. Günaydın'ın doktoru Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Fatma Kılıç'ın üstlendiğini belirten Başhekim Şahin ise “Bacak adalelerindeki güçsüzlük nedeni ile yürümekte ve ayakta durmakta güçlük çeken sanatçımız için iki haftalık fizik tedavi ve güçlendirme programı uygulayacağız, şu anda sağlık durumu iyi" dedi.

DHA

İlgili Haberler
Esra Erol’la Evlen Benimle’de Soma protestosu

Esra Erol’la Evlen Benimle’de Soma protestosu

Fox TV’de yayınlanan Esra Erol’la Evlen Benimle programı sırasında Soma faciası protesto edildi. Esra Erol canlı yayını kesti.
Esra Erol: ’Benim dünyamı kirletmeyin’

Esra Erol: ’Benim dünyamı kirletmeyin’

Maden faciasının ardından Fox TV’deki evlilik programının içeriğini değiştirerek Soma’dan canlı yayın yapan Esra Erol, istemediği bir tartışmanın ortasında kaldı.
Isparta Belediye Başkanı Günaydın oldu

Isparta Belediye Başkanı Günaydın oldu

Resmi olmayan sonuçlara göre, Isparta Belediye Başkanlığını MHP adayı Yusuf Ziya Günaydın kazandı.

Yorumlar yükleniyor...