İspanya Kral Kupası ve İtalya Kupası maçları TV8’de - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

İspanya Kral Kupası ve İtalya Kupası maçları TV8’de

Acun Ilıcalı bir sürprizin daha altına imza attı.

TV8'nin yeni patronu Acun Ilıcalı bir sürprizin daha altına imza attarak İspanya Kral Kupası ve İtalya Kupası maçlarının yayın haklarını aldı.

 

Ilıcalı, Twittter'dan yaptığı açıklamada, "Hem Kral Kupası hem de İtalya Kupası'nın yayınlarını aldık. R.Madrid, Barcelona, A.Madrid çeyrek final maçlarıyla Salı, Çarşamba, Perşembe TV8'de." ifadelerini kullandı.

 

Ilıcalı'nın Dünya Kupası maçlarının TRT ile dönüşümlü yayını için girişimde olduğunu biliniyor...

İlgili Haberler
Dünyanın en büyük kral dairesi. Bilin bakalım nerede?

Dünyanın en büyük kral dairesi. Bilin bakalım nerede?

Dünyanın en büyük suit kral dairesi 1542 m2 alanıyla Tunus’un Hamamat bölgesinde bulunuyor. Dünya rekorlar kitabinada giren Hasdurubal Thalassa sıpa otel olarak bilinen suiti otelin müdürü bayan Atiat Ben Salem ile ziyaret ederek içindekileri listeledik.
İspanya’dan ’O’ Türk gemisi hakkında açıklama!

İspanya’dan ’O’ Türk gemisi hakkında açıklama!

İspanya Gümrük Muhafaza Müdürlüğü geçtiğimiz hafta ülkenin güneyinde Almeria kenti açıklarında "Berk Kaptan" adlı Türk bandıralı bir balıkçı gemisinde ele geçirilen 12 ton haşhaş ile ilgili açıklama yaptı.
İspanya’da yaşlı adam geri dönüşüm kutusuna sıkıştı

İspanya’da yaşlı adam geri dönüşüm kutusuna sıkıştı

İspanya’da yaşayan yaşlı bir adam geri dönüşüm kutusuna yanlışlıkla attığı bir şeyi almak için çabalarken boğularak hayatını kaybetti.

Yorumlar yükleniyor...