Kerr-Bloom ayrıldı mı? - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Kerr-Bloom ayrıldı mı?

Ünlü oyuncu Orlando Bloom ile evli olan Victoria Secret’s meleği Miranda Kerr’in alyans takmaması ayrılık iddialarını gündeme getirdi. Kerr’in menajeri, iddiaların doğru olmadığını açıkladı

Televizyon projeleri nedeniyle zamanının çoğunu New York’ta geçiren ve ailesinden uzak kalan ünlü manken Miranda Kerr’in alyans takmaması ayrılık iddialarını gündeme getirdi. 

Magazin dergisi Famous, Miranda Kerr’in ilişkisini ihmal ettiğini yazdı. Famous’a konuşan çiftin yakın bir arkadaşı ise Kerr ve Bloom’un evliliğinde problem olabileceğini belirtti. Açıklamada, Kerr’in yüzük takmadığı ve daha çok yemek yemeğe başladığı ifade edildi.

Kerr’in menajeri Annie Kelly ise Australian Daily Telegraph’a yaptığı açıklamada, “Bu kesinlikle doğru değil” dedi.
 
Miranda Kerr ve Orlando Bloom birlikteliği, rüya ilişkilerden biri olarak görülüyor. Çiftin 18 aylık Flynn adında bir de erkek çocuğu bulunuyor.

İlgili Haberler
TEM Daire Başkanı görevinden ayrıldı

TEM Daire Başkanı görevinden ayrıldı

17 Aralık operasyonunun ardından Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Müdürlüğü (TEM) Daire Başkanlığına atanan Ünal Acar, kendi isteğiyle görevinden ayrıldı.
Ali Sabancı TÜSİAD’dan ayrıldı!

Ali Sabancı TÜSİAD’dan ayrıldı!

Bu yıl TÜSİAD’dan 50’nin üzerinde isim ayrıldı. En çok dikkat çekenlerden biri de Ali Sabancı.
Savcılar sağlık raporu alıp izne ayrıldı

Savcılar sağlık raporu alıp izne ayrıldı

Görev yerleri değiştirilen savcılardan flaş karar. Dün değişik görev yerlerine atanan 4’ü başsavcı vekili ile 1 savcı sağlık raporu alarak izne ayrıldı.

Yorumlar yükleniyor...