Musa Kart karikatürü ile Erdoğan’ı kızdıracak - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Musa Kart karikatürü ile Erdoğan’ı kızdıracak

Başbakan’ı daha önce kedi olarak tasvir eden Cumhuriyet karikatüristi Kart, yine Erdoğan’ı karikatürü ile kızdıracak.

Cumhuriyet çizeri Musa Kart, Erdoğan ve Davutoğlu'nun Suriye meselesindeki rolü konusunda çizdği karikatürle yine Başbakan Erdoğan'ın tepkisini çekecek.


ERDOĞAN'I KIZDIRACAK KARİKATÜR

Türkiye'nin Suriye konusunda aldığı pozisyon, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın son açıklamaları ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun bu ülkeye yaptığı kritik ziyaretle ilgili tartışmalar sürüyor.

Davutoğlu'nun Suriye ziyareti öncesi ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile yaptığı görüşmenin kamuoyundan saklanması ve Türkiye'nin Esad yönetimi karşısında son dönemde takındığı sert tavrın arkasında, 'ABD etkisi' olduğu yönündeki görüş güçleniyor.

Daha önce Başbakan Erdoğan'ı kedi olarak tasvir ettiği için Erdoğan'la davalık olan Cumhuriyet çizeri Musa Kart da bugün çizdiği karikatürde, Türkiye'nin Suriye konusunda izlediği politikalardaki 'ABD etkisine' dikkat çekti.

İşte o karikatür...

erdogani_kizdiracak_karikatur.jpg

İlgili Haberler
Rüşvet alıp kart göstermişler

Rüşvet alıp kart göstermişler

Gürcistan’da, biri FIFA kokartlı 8 hakem, maçlarda ’rüşvet karşılığı sarı ve kırmızı kart’ gösterdikleri iddiasıyla gözaltına alındı.
Kamer Genç ile Atilla Kart’ın başvurusu...

Kamer Genç ile Atilla Kart’ın başvurusu...

Cumhurbaşkanı kesin seçim sonuçlarını yarın ilan edecek olan YSK, seçimin iptali yönündeki başvuruları da reddetti.
Genelkurmay’dan şehit Musa Somay açıklaması

Genelkurmay’dan şehit Musa Somay açıklaması

Genelkurmay Başkanlığı, 06 Mart 2014 günü şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Musa Somay’ın yola tuzaklanan 2 adet EYP’nin bölücü terör örgütü mensuplarınca uzaktan komutalı olarak patlatılması sonucu şehit olduğunu açıkladı.

Yorumlar yükleniyor...