Mustafa Ceceli coşturdu - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Mustafa Ceceli coşturdu

Tokat’ta, Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Bahar Şenlikleri’nde sahneye çıkan Mustafa Ceceli, yaklaşık 5 bin öğrenciye konser verdi.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin bu yıl 12'ncisini düzenlediği Bahar Şenlikleri kapsamında dün akşam Taşlıçiftlik kampüsünde düzenlenen konser programında ilk olarak üniversitenin dans grubu sahneye çıktı. 'Apaçi' dansı ile arkadaşlarını coşturan grup, daha sonra sahneyi Mustafa Ceceli'ye bıraktı. Konsere katılan gençlerin alkışları arasında sahneye çıkan Ceceli, alanı dolduran öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı. Ceceli'nin şarkılarına eşlik eden üniversite öğrencileri, sınav stresini konserle atmaya çalıştı.

Vali Şerif Yılmaz'ın da izlediği konserde fenalık geçiren bir öğrenciye ilk müdahaleyi alanda Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Şahin yaptı. Bayılan genç, müdahale sonrası ambulansla hastaneye kaldırıldı.

DHA

İlgili Haberler
Mustafa Sarıgül görevini devretti

Mustafa Sarıgül görevini devretti

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül düzenlenen törenle halefi Hayri İnönü’ye makamı devretti. Devirden önce Sarıgül, mesai arkadaşlarına ve partililere hitaben bir açıklama yaptı.
Mustafa Bozkurt: Mustafa Sandal oyuncu olmamı engelliyor

Mustafa Bozkurt: Mustafa Sandal oyuncu olmamı engelliyor

Geçtiğimiz yıl "O Ses Türkiye" yarışmasını kazanan Mustafa Bozkurt, Bu sabah bir magazin programına katıldı ve hakkında merak edilenlere dair çarpıcı açıklamalar yaptı...
Mustafa Akaydın’dan jet yanıt

Mustafa Akaydın’dan jet yanıt

Antalya’da yolsuzluk evraklarının imha edildiği iddialarıyla ilgili CHP’li Mustafa Akaydın’dan yanıt verdi.

Yorumlar yükleniyor...