Mustafa Ceceli coşturdu - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Mustafa Ceceli coşturdu

Tokat’ta, Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Bahar Şenlikleri’nde sahneye çıkan Mustafa Ceceli, yaklaşık 5 bin öğrenciye konser verdi.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin bu yıl 12'ncisini düzenlediği Bahar Şenlikleri kapsamında dün akşam Taşlıçiftlik kampüsünde düzenlenen konser programında ilk olarak üniversitenin dans grubu sahneye çıktı. 'Apaçi' dansı ile arkadaşlarını coşturan grup, daha sonra sahneyi Mustafa Ceceli'ye bıraktı. Konsere katılan gençlerin alkışları arasında sahneye çıkan Ceceli, alanı dolduran öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı. Ceceli'nin şarkılarına eşlik eden üniversite öğrencileri, sınav stresini konserle atmaya çalıştı.

Vali Şerif Yılmaz'ın da izlediği konserde fenalık geçiren bir öğrenciye ilk müdahaleyi alanda Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Şahin yaptı. Bayılan genç, müdahale sonrası ambulansla hastaneye kaldırıldı.

DHA

İlgili Haberler
Mustafa Kamalak kime oy vereceklerini açıkladı

Mustafa Kamalak kime oy vereceklerini açıkladı

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, cumhurbaşkanı adayları ile ilgili parti kararını açıkladı.
Özen’in yerine Mustafa Denizli!

Özen’in yerine Mustafa Denizli!

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü görevinden olaylı bir şekilde ayrılan Önder Özen’in yerine Mustafa Denizli geliyor.
Başbakan Erdoğan‘ı Mustafa Sandal karşıladı

Başbakan Erdoğan‘ı Mustafa Sandal karşıladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte özel ’ANA’ uçağıyla saat 22.50’de İstanbul’a geldi. Erdoğan’ı karşılayanlar arasında şarkıcı Mustafa Sandal’ın da olması dikkat çekti.

Yorumlar yükleniyor...