Mustafa Ceceli coşturdu - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Mustafa Ceceli coşturdu

Tokat’ta, Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Bahar Şenlikleri’nde sahneye çıkan Mustafa Ceceli, yaklaşık 5 bin öğrenciye konser verdi.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin bu yıl 12'ncisini düzenlediği Bahar Şenlikleri kapsamında dün akşam Taşlıçiftlik kampüsünde düzenlenen konser programında ilk olarak üniversitenin dans grubu sahneye çıktı. 'Apaçi' dansı ile arkadaşlarını coşturan grup, daha sonra sahneyi Mustafa Ceceli'ye bıraktı. Konsere katılan gençlerin alkışları arasında sahneye çıkan Ceceli, alanı dolduran öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı. Ceceli'nin şarkılarına eşlik eden üniversite öğrencileri, sınav stresini konserle atmaya çalıştı.

Vali Şerif Yılmaz'ın da izlediği konserde fenalık geçiren bir öğrenciye ilk müdahaleyi alanda Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Şahin yaptı. Bayılan genç, müdahale sonrası ambulansla hastaneye kaldırıldı.

DHA

İlgili Haberler
Başbakan Erdoğan‘ı Mustafa Sandal karşıladı

Başbakan Erdoğan‘ı Mustafa Sandal karşıladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte özel ’ANA’ uçağıyla saat 22.50’de İstanbul’a geldi. Erdoğan’ı karşılayanlar arasında şarkıcı Mustafa Sandal’ın da olması dikkat çekti.
Mustafa Sarıgül barış ve İhsanoğlu hakkında ne dedi?

Mustafa Sarıgül barış ve İhsanoğlu hakkında ne dedi?

Şişli Belediye eski Başkanı Mustafa Sarıgül, Hakkari’nin Durankaya Beldesı’nın bağımsız Belediye Başkanı Fatih Keskin’i ziyaret etti.
CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Ayan: Türkiye Ağustos ayında Erdoğan’dan kurtulacak

CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Ayan: Türkiye Ağustos ayında Erdoğan’dan kurtulacak

CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Ayan, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Cumhurbaşkanlığı için ’Çatı aday’ olarak açıklanan Ekmeleddin İhsanoğlu’nu koşulsuz, şartsız desteklediklerini söyledi.

Yorumlar yükleniyor...