Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş görüntülendi - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş görüntülendi

17 Aralık soruşturması kapsamında tahliye olan Rıza Sarraf’ı eşi Ebru Gündeş almaya geldi. Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf’ın içinde bulunduğu araç saat 17.10 sıralarında cezaevinden çıktı.

Sarraf ve Gündeş, camları siyah filmli araçla uzaklaşırken cezaevi önünde kendisini bekleyenlerle selamlaşmak için camı açtı. Sarraf, açtığı camdan el salladı. Bu sırada arka koltukta oturan ikili kameraya yansıdı. Öte yandan Sarraf'ın korumaları olduğu belirtilen kişiler görüntü alan gazetecilere saldırdı.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

İlgili Haberler
Rıza Sarraf’ın korumalarından dayak

Rıza Sarraf’ın korumalarından dayak

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, tatile gelen bir grup üniversite öğrencisi katıldıkları turla gidilen koyda iddiaya göre karşılaştıkları iş adamı Rıza Sarraf’ı görünce "Hırsız var. Bu yatı hangi parayı aldın" diye slogan attı.
Rıza Sarraf ifade verdi!

Rıza Sarraf ifade verdi!

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde işadamı Rıza Sarraf, karşılaştıkları koyda kendisine laf atan 2 üniversiteli gencin dövülmesi olayıyla ilgili polis merkezine giderek ifade verdi.
Rıza Sarraf dudak uçuklatan Boğaz manzaralı ’bahçe’ kiraladı

Rıza Sarraf dudak uçuklatan Boğaz manzaralı ’bahçe’ kiraladı

Rıza Sarraf, Vakıflar’dan kiraladığı arazinin etrafını kapattı. İçeride ağaç kesimi, inşaat ve gürültü olduğunu söyleyen semt sakinleri şikâyetçi. Haber yapmak üzere araziye giden Radikal muhabiri tartaklandı.

Yorumlar yükleniyor...