Twitter kapatıldı mı? - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Twitter kapatıldı mı?

Twitter’a girmek isteyenler 'Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.' uyarısıyla karşılaşıyor.

Sosyal medya devi Twitter bugün akşam saatlerinde hata verdi. Twitter'a girmek isteyenler "Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz." uyarısıyla karşılaşıyor. 

 

Akşam saat 20.00 sıralarında çöken Twitter'ın ne zaman eski haline getirileceği bilinmezken, Twitter'dan yapılan açıklamada "yaşanan sorun ile ilgilenildiği" bildirildi. Sorunun dünya genelinde yaşandığı söylenirken, Türkiye'de Twitter'a giremeyenler, Berkin Elvan protestolarından dolayı Twitter'ın sansürlendiğini iddia ediyor.

Twitter'daki sorun saat 20.45 sıralarında ortadan kalktı.

 

İşte Twitter'daki hata mesajı;

aa_13363.jpg

İlgili Haberler
Göğebakan’ın Twitter’ından Erdoğan tweeti

Göğebakan’ın Twitter’ından Erdoğan tweeti

Lösemi teşhisiyle tedavi gören ve bir süre önce hayata gözlerini yuman ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ın resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım dikkat çekti.
O dernek kapatıldı!

O dernek kapatıldı!

Volkan Sağlam çalışmalarını kendi öz iradeleriyle durdurduklarını belirterek ,’’Şu an hiçbir çalışma ve faaliyet içinde değiliz. HİSADER kapanmıştır, çalışmalar durmuştur’’ diye konuştu.
Uçtu uçtu Twitter uçtu

Uçtu uçtu Twitter uçtu

Sosyal ağ platformu Twitter’ın çeyrek bilançosunda 312 milyon dolarlık gelir açıklamasıyla hisseleri bir günde yüzde 30 değer kazandı.

Yorumlar yükleniyor...