Twitter kapatıldı mı? - Haber 1 Anasayfa'ya git | Anasayfam yap | Sık kullanılanlara ekle | RSS

Twitter kapatıldı mı?

Twitter’a girmek isteyenler 'Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.' uyarısıyla karşılaşıyor.

Sosyal medya devi Twitter bugün akşam saatlerinde hata verdi. Twitter'a girmek isteyenler "Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz." uyarısıyla karşılaşıyor. 

 

Akşam saat 20.00 sıralarında çöken Twitter'ın ne zaman eski haline getirileceği bilinmezken, Twitter'dan yapılan açıklamada "yaşanan sorun ile ilgilenildiği" bildirildi. Sorunun dünya genelinde yaşandığı söylenirken, Türkiye'de Twitter'a giremeyenler, Berkin Elvan protestolarından dolayı Twitter'ın sansürlendiğini iddia ediyor.

Twitter'daki sorun saat 20.45 sıralarında ortadan kalktı.

 

İşte Twitter'daki hata mesajı;

aa_13363.jpg

İlgili Haberler
Putin Twitter Facebook ve Gmail’i yasaklıyor

Putin Twitter Facebook ve Gmail’i yasaklıyor

Rusya’da kabul edilen internet yasası ile birlikte en çok kullanılan sosyal medya araçlarından olan; Twitter, Facebook ve Gmail yasaklanacak
TEM Otoyolu ulaşıma kapatıldı

TEM Otoyolu ulaşıma kapatıldı

Saat 12.00’ye kadar kapalı kalacak olan yolda ulaşım D-100’e veriliyor.
Bank Asya hisseleri ikinci seansta yarım saat işleme kapatıldı

Bank Asya hisseleri ikinci seansta yarım saat işleme kapatıldı

7 Ağustos’ta işleme kapatıldıktan sonra 15 Eylül’de tekrar işleme açılan Bank Asya hisseleri Borsa İstanbul tarafından tekrar geçici olarak işleme kapatıldı.

Yorumlar yükleniyor...