Lütfen bekleyin..
 • Ana Sayfa
 • 16°
  19 Kasım 2019 06:14
 • Sitene Ekle
 • RSS
 • Son Haberler
 • Arşiv

M. Vasfi Pakman - Yazar Arşivi

M. Vasfi Pakman
M. Vasfi Pakman
Yurt içinde ve dışında, kalbi “Türkiye ve Türkiye’nin lezzetleri” için çarpan lezzet severler, Türkiye’nin gıda ve gastronomi lobisini oluşturuyor. "Avrupalı Türk Marketçiler ve Tedarikçileri Birliği (Verband der Europaisch-Turkischen Supermarktbetreiber und lieferanten e.V. ) kuruluyor.
Avrupa'nın şehir "GROSSMARKT" lerindeki tedarik ve dağıtım şirketleri , Avrupalı Türklerin oluyor!AB kuralları doğrultusunda et ve süt ürünleri hariç, (zaten onların da Türk tarzı olanlarını Avrupalı Türkler, Avrupa ülkelerinde  üretiyor.) markalı balık & deni..
LİD / Lezzet İşletmeleri ve İş Adamları Derneği’nin geçen ay PS Lounge’da biraraya geldi, genel kurulunu gerçekleştirdi. Toplantı, sektöre hizmet veren ünlü mekanların, ünlü ve deneyimli işletmecilerini biraraya getirdi.Türkiye’nin gastronomi sektörüne yön veren “Lezze..
Türkiye, lezzetini dünyaya yaydığı, tanıttığı, sevdirdiği ve kabul ettirdiği oranda tanınır, sevilir ve sayılır. Turizmde, uluslararası ticarette önem kazanır, ziyaretçisi artar, ekonomisine ve pazarla..
Akdeniz çanağının en değerli köşesindeki Türkiye'nin de, Avrupa'nın turizm ve ekonomide başarılı ülkeleri İtalya, İspanya ve Fransa gibi; sahip olduğu LEZZET kartını açarak dünyada bir pay sahibi olması gerektiği inancındayım. LEZZET, bir çok boyuttaki insani ve ticari faaliyetlerin çatıs..
Türkiye kaliteli tarım ürünleri, gelişmiş bir gıda sanayii, sektör profesyonelleri, genç ve dinamik yapısı ve inovasyon azmi ile büyük bir avantaja sahip. Bu avantaj, ulusal ve uluslararası mecralarda çok iyi değerlendirilmeli.Ülkemizin tanıtımında, “GASRONOMİ&LEZZET” ..
1 Kasım seçimlerinden sonra hareketlenen Türk gastronomisi, yeni yatırımlar, açılışlar, transferlerle kazandığı hızı 2016’da da devam ettirecek gibi görünüyor. 
Lezzet markalarımızın, bu ayın 10'unda Almanya'nın Köln kentinde başlayacak ve 5 gün sürecek  olan, dünyanın en büyük gıda fuarı ANUGA'da da yeni markalarımızın yeni ürünlerle dünya gıda sektörünü şaşırtmalarını istiyorum Her yıl, Belçi..
Eylül, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de gastronomi, yani yeme-içme sezonunun başladığı aydır. "Balık" yasağı biter, yeni "mekanlar " peşpeşe açılır, piyasalara yeni "ürünler " çıkarılır, sektör profesyonellerinin transferleri başlar ve tabii ki tanıtım, tadım ve buluşma noktaları fuarl..
Ülkemizin gastronomik değerlerini yüceltmek amacıyla, yatırımcı, işletmeci, profesyonel, gurme, yazar-blogger, eğitimci, marka sahibi, bu alanda uzman kişilerin oluşturduğu dernekleri;  TLH 30 yıllık deneyim, ilişki ve 10 yıllık çalışmalar sonunda&..
Ülkemizin gastronomik değerlerini yüceltmek amacıyla, yatırımcı, işletmeci, profesyonel, gurme, yazar-blogger, eğitimci, marka sahibi, bu alanda uzman kişilerin oluşturduğu dernekleri;  TLH 30 yıllık deneyim, ilişki ve 10 yıllık çalışmalar sonunda&..
Avrupa’daki Türk gastronomisi, en büyük hamlesini Hollanda'nın Utrecht kentinde yapıyor. Bu çok güzel ve turistik kent, Amsterdam ile Rotterdam'ın arasında, Almanya ve Belçika'ya çok yakın. Üstelik yoğun bir Müslüman nüfusa ..
Linkler

Arşivde Ara

Namaz Vakitleri
  İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
  06:1907:4712:5415:2717:5119:14
Anket
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=