Lütfen bekleyin..
 • Ana Sayfa
 • 23°
  22 Ağustos 2019 05:46
 • Sitene Ekle
 • RSS
 • Son Haberler
 • Arşiv

Gürdoğan Yurtsever - Yazar Arşivi

Gürdoğan Yurtsever
Gürdoğan Yurtsever
Günümüzün artan rekabet ortamında şirketlerin fark yaratmasının, yeni ürün ve hizmetler sunmasının, yeni iş yapış yöntemleri bulmasının, karlılık ve verimliliklerini yükseltmesinin ve sürdürülebilir başarı sağlamasının temel yöntemlerinden birisi de kurum içi girişimcilikten geçiyor. ..
Dünyamız, geçmiş tarihinde hiç olmadığı hızla değişiyor. Yapay zeka, sürücüsüz otomobiller, üç boyutlu yazıcılar, endüstri 4.0,  genetik, biyo ve nano teknoloji, blokchain, sanal paralar, big/mega data, bulut teknolojileri gibi alanlarda yaşanan gelişmeler, dünyamızı hızla değiştiriy..
Panama belgeleri dünyada büyük yankı yarattı. Belgelerin yayımlanmasıyla bir offshore şirketinde milyonlarca doları olduğu ortaya çıkan İzlanda Başbakanı ve İspanya Sanayi Bakanı kamuoyundaki tepkiler nedeniyle istifa etmek zorunda kaldı.Wikileaks..
Gelir dağılımındaki adaletsizlik veya eşitsizlikler, uzun yıllardan beri ülkelerin ve dünya ekonomisinin karşı karşıya bulunduğu en önemli tehditlerin başında geliyor. Son dönemlerde y..
Yapılan araştırmalara göre Türkiye’nin nüfusunun % 12’den fazlası engelli. Bunun yaklaşık % 9’unu süregiden hastalığı olanlar, yaklaşık % 3’ünü ise ortopedik, görme, işitme, konuşma ve zihinsel engelliler oluşturuyor. Bu yüksek oranlara rağmen engelli vatandaşlarımızın çoğu ayrımcılığa uğruyor ve..
Linkler

Arşivde Ara

Namaz Vakitleri
  İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
  04:3806:1213:1216:5920:0321:31
Anket
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=