5. İslami Dayanışma Oyunları - Haber 1Haber 1

5. İslami Dayanışma Oyunları

– Masa tenisi erkekler ferdi eleme müsabakalarında rakiplerini yenen Abdullah Talha Yiğenler ve İbrahim Gündüz son 16’ya kaldı

5. İslami Dayanışma Oyunları
Son Güncelleme :

07 Ağustos 2022 - 22:30

28 okunma

KONYA (AA) – Konya'da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları'nda, masa tenisi erkekler ferdi eleme müsabakaları yapıldı.

Konya TÜYAP Fuar Merkezi'nde düzenlenen masa tenisi erkekler ferdi eleme müsabakalarının ardından ilk 16'ya kalan sporcular belli oldu.

Türk sporculardan Abdullah Talha Yiğenler, Senagalli Sow Hamidou'yu 3-1, İbrahim Gündüz ise Yemenli Abdulrahman Ali Mohammed Alyafaee'yi 3-0 mağlup ederek, son 16'ya kaldı.

FİKSTÜR - 01 Ekim 2022 Cumartesi

Tümünü Gör

14:30

KasımpaşavsGaziantep FK

17:00

MKE AnkaragücüvsMedipol Başakşehir

17:00

Yukatel KayserisporvsTrabzonspor

20:00

Adana DemirsporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 7 7 16
2 Galatasaray 7 4 16
3 Medipol Başakşehir 6 9 14
4 Beşiktaş 7 6 14
5 arabam.com Konyaspor 7 6 14
6 Fenerbahçe 6 14 13
7 Trabzonspor 7 1 13
8 Yukatel Kayserispor 7 4 12
9 Gaziantep FK 7 3 11
10 Kasımpaşa 7 -8 9
11 Corendon Alanyaspor 7 -5 8
12 Bitexen Giresunspor 6 -3 7
13 VavaCars Fatih Karagümrük 6 -2 6
14 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
15 İstanbulspor 6 -6 5
16 MKE Ankaragücü 6 -5 4
17 Demir Grup Sivasspor 7 -6 4
18 HangiKredi Ümraniyespor 7 -5 2
19 Atakaş Hatayspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 6 3 13
2 Bodrumspor 6 5 11
3 Ankara Keçiörengücü 6 2 11
4 Boluspor 5 2 10
5 Beyçimento Bandırmaspor 5 1 10
6 Sakaryaspor 6 2 9
7 Yılport Samsunspor 6 2 9
8 Pendikspor Futbol 6 1 9
9 Manisa FK 5 1 8
10 Tuzlaspor 6 0 8
11 Göztepe 6 0 8
12 Adanaspor 6 1 7
13 Çaykur Rizespor 5 2 6
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Altay 6 -3 5
16 Altınordu 5 -3 3
17 Erzurumspor FK 5 -4 3
18 Yeni Malatyaspor 6 -7 3
19 Altaş Denizlispor 6 -4 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Anagold 24Erzincanspor 5 5 13
3 Menemen FK 6 1 12
4 Bitexen Düzcespor 5 4 10
5 Hes İlaç Afyonspor 5 3 10
6 Şanlıurfaspor 6 3 10
7 Amed Sportif Faaliyetler 6 2 9
8 Batman Petrolspor 5 1 9
9 Somaspor 6 1 8
10 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 6 0 8
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 7
12 Esenler Erokspor 6 -1 7
13 Bursaspor 5 3 6
14 İnegölspor 5 2 6
15 Isparta 32 Spor 6 -2 6
16 Ankaraspor 6 -3 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 6 -6 3
18 Sivas Belediyespor 6 -11 2
19 Bayburt Özel İdarespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 6 5 15
2 TECO Karacabey Belediyespor 6 6 12
3 Kocaelispor 6 5 12
4 Serik Belediyespor 6 4 10
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 6 3 10
6 Bucaspor 1928 6 2 10
7 Silahtaroğlu Vanspor FK 6 2 9
8 Ankara Demirspor 6 2 9
9 1461 Trabzon FK 6 1 9
10 Fethiyespor 6 0 9
11 Etimesgut Belediyespor 6 3 8
12 GMG Kastamonuspor 6 0 8
13 Sarıyer 6 0 7
14 Weecoins Kırklarelispor 6 0 7
15 Adıyaman FK 6 -2 5
16 Kırşehir Futbol SK 6 -4 4
17 Baynet İnşaat Balıkesirspor 6 -5 4
18 Diyarbekirspor 6 -7 4
19 Uşakspor A.Ş. 6 -7 3
20 Pazarspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0