Dağköy Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Orhan Okulu oldu - Haber 1Haber 1

Dağköy Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Orhan Okulu oldu

Dağköy Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Orhan Okulu oldu
Son Güncelleme :

30 Temmuz 2022 - 19:30

7 okunma

ZONGULDAK (AA) – Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde düzenlenen Dağköy Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Orhan Okulu kazandı.

İlçeye bağlı Dağköy'de gerçekleştirilen yağlı güreşlere 350 sporcu katıldı. Organizasyonda, "Güreş Ağası" unvanını 600 bin lira ödeyen Muhammet Yavuz aldı.

Müsabakalarda birincilikleri, "Minik 1"de Alihan Metin, "Minik 2"de Mustafa Yanmaz, "Teşvik 1"de Ömer Çiftçi, "Teşvik 2"de Mustafa Ekin, "Tozkoparan"da Kerem Uygun, "Ayak"ta Kemal Yiğit, "Deste küçük boy"da Caner Baysal, "Deste büyük boy"da Ensar Atar, "Küçük orta küçük boy"da Sefa Yılmaz, "Küçük orta büyük boy"da Emre Duman, "Büyük ortada" Ahmet Faruk Uğur, "Başaltı"nda Yiğit Yılmaz elde etti.

Orhan Okulu, başpehlivanlık mücadelesinde Okan Acar'ı yenerek madalya ve kupanın sahibi oldu.

Mücadelelerin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

Etkinliğe Vali Mustafa Tutulmaz, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

FİKSTÜR - 19 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

HangiKredi ÜmraniyesporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Fenerbahçe 2 6 4
4 Medipol Başakşehir 2 4 4
5 Corendon Alanyaspor 2 2 4
6 Beşiktaş 2 1 4
7 Gaziantep FK 2 1 4
8 Bitexen Giresunspor 2 0 3
9 Fraport TAV Antalyaspor 2 0 3
10 Galatasaray 2 0 3
11 Yukatel Kayserispor 2 0 3
12 arabam.com Konyaspor 2 0 2
13 HangiKredi Ümraniyespor 2 -1 1
14 MKE Ankaragücü 2 -1 1
15 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
16 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 2 -10 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bodrumspor 1 2 3
2 Yılport Samsunspor 1 2 3
3 Boluspor 1 1 3
4 Eyüpspor 1 1 3
5 Göztepe 1 1 3
6 Altınordu 1 0 1
7 Gençlerbirliği 1 0 1
8 Adanaspor 1 0 1
9 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
10 Çaykur Rizespor 1 0 1
11 Tuzlaspor 1 0 1
12 Erzurumspor FK 1 0 1
13 Pendikspor Futbol 1 0 1
14 Beyçimento Bandırmaspor 0 0 0
15 Altaş Denizlispor 1 -1 0
16 Manisa FK 1 -1 0
17 Sakaryaspor 1 -1 0
18 Yeni Malatyaspor 1 -2 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0