İşitme Engelliler Voleybol Erkekler 2. Lig maçları Karabük'te sürüyor - Haber 1Haber 1

İşitme Engelliler Voleybol Erkekler 2. Lig maçları Karabük'te sürüyor

İşitme Engelliler Voleybol Erkekler 2. Lig maçları Karabük'te sürüyor
Son Güncelleme :

11 Haziran 2022 - 15:50

9 okunma

KARABÜK (AA) – Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Voleybol Erkekler 2. Lig müsabakaları, Karabük'te devam ediyor.

Yenişehir Merkez Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve 7 takımın katıldığı organizasyonun ikinci gününde Çerkezköy İşitme Engelliler Spor Kulübü, Çorlu İşitme Engelliler Spor Kulübü'nü 3-0; Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü de Başkent İşitme Engelliler Spor Kulübü'nü aynı skorla yendi.

Yarın sona erecek müsabakalar sonunda 2 takım, İşitme Engelliler Voleybol Erkekler 1. Ligi'ne yükselecek.

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 1 4 3
2 Alanyaspor 1 2 3
3 Trabzonspor 1 2 3
4 Adana Demirspor 1 1 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Galatasaray 1 1 3
7 Fenerbahçe 1 0 1
8 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
9 Demir Grup Sivasspor 1 0 1
10 Gaziantep FK 1 0 1
11 arabam.com Konyaspor 1 0 1
12 MKE Ankaragücü 1 0 1
13 Atakaş Hatayspor 0 0 0
14 Bitexen Giresunspor 1 -1 0
15 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
16 Yukatel Kayserispor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 1 -2 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 0 0 0
2 Altay 0 0 0
3 Altınordu 0 0 0
4 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
5 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
6 Erzurumspor FK 0 0 0
7 Bodrumspor 0 0 0
8 Boluspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Altaş Denizlispor 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Manisa FK 0 0 0
15 Pendikspor Futbol 0 0 0
16 Sakaryaspor 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0 0
19 Yılport Samsunspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0