Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi - Haber 1Haber 1

Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

– Avşar Maden Suyu Afyon Belediye Yüntaş: 3 – Sorgun Belediyespor:1

Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Son Güncelleme :

01 Nisan 2022 - 17:25

19 okunma

Salon: Prof. Dr. Veysel Eroğlu

Hakemler: Kadir Girente, Doğan Sevinçelli

Avşar Maden Suyu Afyon Belediye Yüntaş: Mehmet Almaz, Tiurin, Kadir Cin, Yiğit Yıldız, Thondike, Enaboifo (Tarık Emre Sipahioğlu, Zeka Çağatay Kır, İlker Esin, Voukeng,)

Sorgun Belediyespor: Melih Özdemir, Ali Onur Edis, Danilov, Erenhan Can, Hakan Polat, Furkan Gök, (Deniz İvgen, Orçun Ergün, Poluian, Ahmet Çetinkaya, Egecan Avcıl, Onur Altınkaya, Emre Erkiletlioğlu

Setler: 25-23, 25-21, 22-25, 26-24

Süre: 105 dakika (28, 26, 25, 26)

AFYONKARAHİSAR (AA) – Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 26. hafta maçında Avşar Maden Suyu Afyon Belediye Yüntaş, sahasında Sorgun Belediyespor'u 3-1 yendi.

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 1 4 3
2 Alanyaspor 1 2 3
3 Trabzonspor 1 2 3
4 Adana Demirspor 1 1 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Galatasaray 1 1 3
7 Fenerbahçe 1 0 1
8 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
9 Demir Grup Sivasspor 1 0 1
10 Gaziantep FK 1 0 1
11 arabam.com Konyaspor 1 0 1
12 MKE Ankaragücü 1 0 1
13 Atakaş Hatayspor 0 0 0
14 Bitexen Giresunspor 1 -1 0
15 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
16 Yukatel Kayserispor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 1 -2 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 0 0 0
2 Altay 0 0 0
3 Altınordu 0 0 0
4 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
5 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
6 Erzurumspor FK 0 0 0
7 Bodrumspor 0 0 0
8 Boluspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Altaş Denizlispor 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Manisa FK 0 0 0
15 Pendikspor Futbol 0 0 0
16 Sakaryaspor 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0 0
19 Yılport Samsunspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0