Canlı Sonuçlar - Haber 1Haber 1

ALMANYA 3. LİGİ
20:00
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
- : -
Osnabrück Osnabrück
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
19:30
Hannover 96 Hannover 96
- : -
Schalke 04 Schalke 04
19:30
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
21:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
- : -
FC Köln FC Köln
ALMANYA REGİONALLİGA
19:30
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
- : -
Schalke 04 II Schalke 04 II
20:00
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
- : -
Bayern Münih II Bayern Münih II
20:00
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
- : -
FC Köln II FC Köln II
20:00
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel
- : -
Hamburger SV II Hamburger SV II
20:00
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
- : -
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
20:00
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
- : -
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
20:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
- : -
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
20:30
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
- : -
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
20:30
Godoy Cruz Godoy Cruz
- : -
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
22:45
Rosario Central Rosario Central
- : -
Patronato Patronato
AVUSTURYA 1. LİGİ
19:30
Austria Lustenau Austria Lustenau
- : -
Kapfenberg Kapfenberg
19:30
St Polten St Polten
- : -
Grazer AK Grazer AK
19:30
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
- : -
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
19:30
FC Liefering FC Liefering
- : -
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
19:30
SV Grödig SV Grödig
- : -
SV Kuchl SV Kuchl
20:00
Salzburger AK Salzburger AK
- : -
FC Anif FC Anif
20:00
Hall Hall
- : -
Kufstein Kufstein
20:00
Bruck/Leitha Bruck/Leitha
- : -
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
20:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
- : -
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
20:00
SK Treibach SK Treibach
- : -
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
20:00
Wals Grünau Wals Grünau
- : -
Seekirchen Seekirchen
20:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
- : -
Allerheiligen Allerheiligen
20:00
SC Weiz SC Weiz
- : -
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
20:30
TWL Elektra TWL Elektra
- : -
FC Marchfeld FC Marchfeld
20:30
St. Johann St. Johann
- : -
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
20:30
Kitzbühel Kitzbühel
- : -
SV Fügen SV Fügen
20:30
Drassburg  Drassburg 
- : -
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
20:30
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
- : -
First Vienna First Vienna
B.A.E LİG KUPASI
17:15
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
- : -
Al Urooba Al Urooba
17:15
Al-Ain Al-Ain
- : -
Emirates Emirates
19:30
Ajman Ajman
- : -
Al-Sharjah Al-Sharjah
BELARUS 1. LİGİ
ERT
Sputnik Rechitsa Sputnik Rechitsa
0 - 0
Neman Grodno Neman Grodno
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
Kortrijk Kortrijk
BELÇİKA 2. LİGİ
21:00
Deinze Deinze
- : -
Waasland Beveren Waasland Beveren
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
18:00
Velez Velez
- : -
Zrinjski Zrinjski
BREZİLYA SERİE A
MS
Cuiaba Cuiaba
1 - 0
Sport Recife Sport Recife
MS
Sao Paulo Sao Paulo
1 - 1
Ceara SC Ceara SC
BREZİLYA SERİE B
22:00
Brusque Brusque
- : -
Remo Remo
BULGARİSTAN 1. LİGİ
18:00
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
- : -
Botev Vratsa Botev Vratsa
20:15
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
- : -
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
CAF KONFEDERASYON KUPASI
İPT
Biashara United Biashara United
0 - 0
Al Ahli Tripoli Al Ahli Tripoli
17:30
Diables Noirs Diables Noirs
- : -
Orlando Pirates Orlando Pirates
19:00
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
- : -
AS Vita Club AS Vita Club
19:30
Binga FC Binga FC
- : -
ASFA Yennenga ASFA Yennenga
20:00
Al-Ahly Merowe Al-Ahly Merowe
- : -
Gor Mahia Gor Mahia
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
18:00
AmaZulu AmaZulu
- : -
TP Mazembe TP Mazembe
ÇEKYA 2. LİGİ
18:00
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
- : -
MFK Vyskov MFK Vyskov
19:00
Usti nad Labem Usti nad Labem
- : -
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
ÇEKYA 3. LİGİ
19:00
SK Hanacka Kromeriz SK Hanacka Kromeriz
- : -
FK Blansko FK Blansko
DANİMARKA 1. LİGİ
20:00
Fremad Amager Fremad Amager
- : -
Fredericia Fredericia
DANİMARKA 2. LİGİ
20:00
Skive Skive
- : -
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
DANİMARKA SÜPER LİGİ
20:00
Viborg Viborg
- : -
Silkeborg Silkeborg
DÜNYA KUPASI - GÜNEY AMERİKA ELEMELERİ
MS
Kolombiya Kolombiya
0 - 0
Ekvador Ekvador
MS
Arjantin Arjantin
1 - 0
Peru Peru
MS
Şili Şili
3 - 0
Venezuela Venezuela
MS
Brezilya Brezilya
4 - 1
Uruguay Uruguay
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS
PSIS Semerang PSIS Semerang
3 - 0
Persik Kediri Persik Kediri
DA
PSS Sleman PSS Sleman
2 - 1
Barito Putra Barito Putra
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
13'
FC Noah FC Noah
0 - 0
Sevan FC Sevan FC
18:00
Pyunik Pyunik
- : -
Alashkert Alashkert
ESTONYA 1. LİGİ
19:00
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
- : -
FC Kuressaare FC Kuressaare
ESTONYA 2. LİGİ
19:00
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
- : -
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
18:30
OLS OLS
- : -
OTP OTP
19:00
Ilves II Ilves II
- : -
HJS Akatemia HJS Akatemia
FRANSA LİGUE 1
22:00
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Angers Angers
GALLER KUPASI
21:45
Flint Town United Flint Town United
- : -
Connahs Quay Connahs Quay
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
19:00
Dragovoljac Dragovoljac
- : -
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
21:00
NAC Breda NAC Breda
- : -
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
21:00
TOP Oss TOP Oss
- : -
Emmen Emmen
21:00
Ajax II Ajax II
- : -
Utrecht II Utrecht II
21:00
Maastricht Maastricht
- : -
FC Dordrecht FC Dordrecht
21:00
Roda Roda
- : -
PSV II PSV II
21:00
Excelsior Excelsior
- : -
VVV Venlo VVV Venlo
21:00
De Graafschap De Graafschap
- : -
FC Eindhoven FC Eindhoven
21:00
Den Bosch Den Bosch
- : -
Almere City Almere City
21:00
Telstar Telstar
- : -
Volendam Volendam
21:00
Helmond Sport Helmond Sport
- : -
ADO Den Haag ADO Den Haag
İNGİLTERE 1. LİGİ
21:45
Burton Albion Burton Albion
- : -
Morecambe Morecambe
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
22:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Birmingham City Birmingham City
İRLANDA 1. LİGİ
21:30
Bray Wanderers Bray Wanderers
- : -
Cabinteely FC Cabinteely FC
21:45
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
- : -
Shelbourne Shelbourne
21:45
Treaty United Treaty United
- : -
Athlone Town Athlone Town
21:45
Galway United Galway United
- : -
Wexford Wexford
21:45
UCD UCD
- : -
Cork City Cork City
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:45
Waterford FC Waterford FC
- : -
Finn Harps Finn Harps
21:45
Derry City Derry City
- : -
St Patricks St Patricks
21:45
Drogheda United Drogheda United
- : -
Longford Town Longford Town
21:45
Bohemians Bohemians
- : -
Dundalk Dundalk
22:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
- : -
Sligo Rovers Sligo Rovers
İSKOÇYA 2. LİGİ
21:45
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Kelty Hearts Kelty Hearts
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
21:45
Hamilton Hamilton
- : -
Partick Thistle Partick Thistle
İSPANYA LA LİGA 2
22:00
Eibar Eibar
- : -
Almeria Almeria
İSVEÇ 1. LİGİ
20:00
Ljungskile Ljungskile
- : -
Qviding Qviding
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
21:30
Thun Thun
- : -
Winterthur Winterthur
21:30
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
- : -
Vaduz Vaduz
21:30
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
- : -
Aarau Aarau
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
22:00
Escorpiones de Belen Escorpiones de Belen
- : -
AD Carmelita AD Carmelita
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
4 - 0
Guadalupe FC Guadalupe FC
LİTVANYA 1. LİGİ
18:00
Lietava Jonava Lietava Jonava
- : -
Panevezys-2 Panevezys-2
20:00
Banga-2 Banga-2
- : -
Kauno Zalgiris-2 Kauno Zalgiris-2
LİTVANYA A LYGA
18:00
Suduva Suduva
- : -
FK Riteriai FK Riteriai
LÜBNAN PREMİER LİGİ
15:30
Tadamon Sour Tadamon Sour
- : -
Sporting Athletic Club Sporting Athletic Club
15:30
Al-Safa Al-Safa
- : -
Tripoli Tripoli
MACARİSTAN 1. LİGİ
21:00
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
- : -
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
MAKEDONYA 1. LİGİ
12'
Rabotnicki Rabotnicki
0 - 0
FK Skopje FK Skopje
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
1 - 2
Celaya Celaya
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Queretaro Queretaro
1 - 1
Club Tijuana Club Tijuana
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
14'
FC AGMK FC AGMK
1 - 1
Mashal Mubarek Mashal Mubarek
16:30
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
- : -
Metallurg Bekobod Metallurg Bekobod
PAULİSTA KUPASI
21:00
Atibaia Atibaia
- : -
Sao Caetano Sao Caetano
21:00
Taubate Taubate
- : -
Portuguesa Portuguesa
POLONYA 1. LİGİ
19:00
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
- : -
Odra Opole Odra Opole
21:30
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
POLONYA 2. LİGİ
19:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
PORTEKİZ KUPASI
20:00
Academica Academica
- : -
Famalicao Famalicao
20:45
Sintrense Sintrense
- : -
Porto Porto
22:45
Belenenses Belenenses
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
PRİMERA DİVİSİON RFEF
20:00
Calahorra Calahorra
- : -
Real Union Real Union
20:00
Sabadell Sabadell
- : -
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
22:00
Alcoyano Alcoyano
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
22:00
Andorra Andorra
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
ROMANYA LİGA 1
20:30
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
- : -
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
16:00
Novi Pazar Novi Pazar
- : -
Spartak Subotica Spartak Subotica
18:00
Vozdovac Vozdovac
- : -
Napredak Napredak
SLOVAKYA 2. LİGİ
16:00
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
- : -
Zilina II Zilina II
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
18:00
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
- : -
Trencin Trencin
SLOVENYA 2. LİGİ
16:30
Drava Ptuj Drava Ptuj
- : -
Ilirija Ljubljana Ilirija Ljubljana
19:00
Triglav Triglav
- : -
Bilje Bilje
21:00
Nafta Nafta
- : -
NK Krka NK Krka
SÜPER LİG
20:00
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
18:30
Huachipato Huachipato
- : -
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
22:00
Palestino Palestino
- : -
O'Higgins O'Higgins
TACİKİSTAN 1. LİGİ
13:00
Istaravshan Istaravshan
- : -
Ravshan Ravshan
13:00
Dushanbe 83 Dushanbe 83
- : -
Fayzkand Vose Fayzkand Vose
13:00
FK Khujand FK Khujand
- : -
FC Khatlon FC Khatlon
UKRAYNA 2. LİGİ
13:15
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
- : -
Pollisya Zhytomyr Pollisya Zhytomyr
17:30
Obolon-Brovar Kiev Obolon-Brovar Kiev
- : -
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk
18:30
Nyva Ternopil Nyva Ternopil
- : -
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
UKRAYNA PREMİER LİGİ
17:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
ÜRDÜN 1. LİGİ
18:00
Al-Faisaly Al-Faisaly
- : -
Al-Jalil Al-Jalil
20:30
Al-Baqa´a Al-Baqa´a
- : -
Al Salt Al Salt
20:30
Al-Hussein Al-Hussein
- : -
Sahab Sahab
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Caracas Caracas
0 - 3
Atletico Venezuela Atletico Venezuela
23:00
Zulia Zulia
- : -
Trujillanos FC Trujillanos FC
# TAKIMLAR O AV P
1 Fenerbahçe 8 6 19
2 Trabzonspor 8 8 18
3 Beşiktaş 8 8 17
4 Atakaş Hatayspor 8 10 16
5 Altay 8 2 15
6 İttifak Holding Konyaspor 8 4 14
7 VavaCars Fatih Karagümrük 8 3 14
8 Galatasaray 8 1 14
9 Aytemiz Alanyaspor 8 -3 14
10 Adana Demirspor 8 2 12
11 Yukatel Kayserispor 8 1 11
12 Gaziantep FK 8 -1 11
13 Demir Grup Sivasspor 8 2 9
14 Fraport TAV Antalyaspor 8 -4 8
15 Medipol Başakşehir 8 -2 6
16 Kasımpaşa 8 -4 6
17 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 8 -9 6
18 Göztepe 8 -5 5
19 GZT Giresunspor 8 -6 5
20 Çaykur Rizespor 8 -13 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 8 14 20
2 MKE Ankaragücü 8 11 18
3 Eyüpspor 8 4 16
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 8 6 15
5 BB Erzurumspor 8 1 15
6 Tuzlaspor 7 5 14
7 Kocaelispor 7 0 13
8 Yılport Samsunspor 7 1 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Altınordu 8 -4 10
11 Manisa FK 8 -2 9
12 Beypiliç Boluspor 7 1 8
13 Menemenspor 8 -6 8
14 İstanbulspor 7 -1 7
15 Altaş Denizlispor 8 -4 7
16 Adanaspor 8 -6 6
17 Balıkesirspor 7 -6 6
18 Bursaspor 7 -5 5
19 Ankara Keçiörengücü 7 -6 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 6 5 15
2 Pazarspor 7 3 13
3 Amed Sportif Faaliyetler 7 3 13
4 Isparta 32 Spor 6 3 11
5 Bucaspor 1928 7 1 10
6 Zonguldak Kömürspor 7 2 10
7 Kırşehir Belediyespor 6 2 10
8 Nazilli Belediyespor 6 2 10
9 Şanlıurfaspor 6 1 9
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 7 2 9
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 8
12 Uşakspor A.Ş. 6 -5 7
13 Akhisarspor 6 -2 7
14 Kırklarelispor 6 -2 6
15 Anagold 24Erzincanspor 6 -3 5
16 Eskişehirspor 6 -7 4
17 Ankara Demirspor 6 -3 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 5 -2 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 7 13 17
2 Hekimoğlu Trabzon 7 11 17
3 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 8 17
4 Bodrumspor 7 11 15
5 Ankaraspor 7 11 14
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 7 3 14
7 Sakaryaspor 7 6 13
8 Çorum FK 7 5 12
9 İnegölspor 7 2 11
10 Somaspor 7 1 11
11 Afjet Afyonspor 7 2 10
12 Sarıyer 7 0 10
13 Etimesgut Belediyespor 7 -1 10
14 Serik Belediyespor 7 -4 9
15 Diyarbekirspor 7 -5 4
16 Niğde Anadolu FK 7 -14 4
17 Adıyaman FK 7 -8 3
18 Turgutluspor 7 -8 2
19 Ergene Velimeşespor 7 -16 1
20 Kahramanmaraşspor 7 -17 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 2 2 4
2 Club Brugge 2 1 4
3 Manchester City 2 1 3
4 RB Leipzig 2 -4 0