Lütfen bekleyin..

Aday gösterilmeyen vekiller ne dedi?

21 Mayıs 2018 01:49

CHP'nin 24 Haziran seçimleri için açıkladığı milletvekilliği listesinde kendisine yer bulamayan isimlerden Barış Yarkadaş ve Eren Erdem, ilk tepkilerini twitter'deki hesaplarından verdi.

CHP’nin listesinde kendisine yer bulamayan isimlerden ilk tepkiler gelmeye başladı. Barış Yarkadaş ve Eren Erdem sosyal medya üzerinden açıklamalar yaptı.

“PARTİMİZİN İKTİDARI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Barış Yarkadaş listeye girememesiyle ilgili olarak, “Partim 25 ve 26. Dönem MV. olma onurunu verdi. Üç yıl boyunca bu onura layık olmaya gayret ettim. Gnl. Bşk. Sn. Kılıçdaroğlu da demokrasi mücadelemizde tam destek verdi. Demokrasi ve özgürlük mücadelesine parlamento dışında devam edecek, partimizin iktidarı için çalışacağız” açıklamasını yaptı.

baris-yarkadas-tepki

EREN ERDEM’DEN İLK AÇIKLAMA

24 Haziran’da aday olamayacak olan Eren Erdem sosyal medyadan, “Eren Erdem twitterda TT olmuş. Sahtekarlara, yalancılara, faşistlere gün doğmuş. Listede yokum evet! Önemli değil. Emek verdim, mücadele ettim. Kavga verdim. Birilerine yaranamadım! Mücadeleye devam. Çakallara gün doğdu. Eğlenin bakalım. Geçicidir bu eğlence. 24 Haziran’a kadar!” ifadelerini kullandı.

eren-erdem-twitter

Linkler
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=