Lütfen bekleyin..
 • Ana Sayfa
 • 17°
  13 Kasım 2019 16:14
 • Sitene Ekle
 • RSS
 • Son Haberler
 • Arşiv

Dr. Fatih Anıl - Yazar Arşivi

Dr. Fatih Anıl
Dr. Fatih Anıl
*Satış olasılığını arttırmak için, satışta ikna tekniklerinin kullanılması ve satış ekibinin her anlamda kılık kıyafetten sosyo-kültürel seviyeye kadar donanımlı olması çok önemlidir.*Toplam ciro içinde ağırlığı olan bir müşteri alımdan vazgeçtiği anda yerini d..
Uluslararası alanda başarılı olmak  öncelikle ürün yönetimi, lojistik, tasarım, konsept bütünlüğü, tanıtım, insan kaynakları gibi tüm alanlarda optimum yönetim becerisi gerektiriyor.İşletmelerin belli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra, orta gelir tuzağında olduğu gib..
Tüketicilerin moral seviyesi, piyasalar açısından en önemli faktördür. Olumlu düşünce ve güven seviyesi, Tüketici Güven Endeksi olarak adlandırılan veri, yüksek seviyesini korudukça alışveriş ve yatırımlar artmaya devam edecektir. S..
Yaşanan terör olayları, coğrafya ülke ekonomilerini derinden etkiliyor. Özellikle  terör tehdidi gibi içinde yaşadığımız ortamda, ülke ekonomisi ileri derecede etkilenmektedir. Küresel tehdit ve s..
Türkiye’nin bulunduğu coğrafya, jeopolitik açıdan yönetilmesi en güç olan bölgede yeralıyor. Dünyanın en hassas dengeleri üzerinde yönetilmesi gereken son derece zor bir coğrafyada hem hayatımızı devam ettirmeye ve hem de iş yapmaya gayret ediyoruz. Son 5 yıl içinde beklenmedik değişiklikler yaşı..
                                 Türkiye ekonomisi, yeniden açılan AB kapısı ve yeniden uzlaşma yoluna gidilen İsrail fırsatını, büyük bir başarı hikayesine dönüştürebilir. Yeni hikaye olu..
Bir Dünya şehri olarak İstanbul’ un önemi gün geçtikçe artıyor. Eskilerin deyimiyle 'taşı toprağı altın' olan İstanbul sadece bölgesinin değil, dünyanın en önemli şehirlerinden..
Ekonomik literatürde orta-gelir tuzağı olarak sıkça kullanılan kavrama tuzaktan bir adım ileri giderek kapan diyelim. Tuzağa düşersiniz, fakat kapanda kısılır kalır ve zayıfl amaya başlarsınız. Tuzağa düşüp, kapana girdikten sonra çıkış güç olsa da akılcı stratejiler ve politikalarla ekonomi yeni..
Aile şirketlerinin sürdürülebilir olması ancak kurumsal yönetim ilkelerinin hayata geçirilmesi ile mümkün olabilir. Burada  dikkate alınması gereken konu şirketi, hantal hale getirmeden kurumsallaştırabilmektir. Aile şirketi konumundaki şirketler, stratejik veya finansal ortaklıklar ..
Ekonomik sıkıntılar özellikle gelişen ülkelerde siyasi beklentilerdeki belirsizliklerle birlikte kendini gösterir. Ekonomiler özellikle makro anlamda gelişmeler siyasi ve devlet yönetimindeki beklentilere göre şekillenir, makro anlamda olabilecek tüm gelişmeler mikro şekilde şirketler ve faaliyet..
Türkiye gibi gelişen ülkeler açısından üzerinde konuşulan konuların başında ‘orta gelir tuzağı’ denen kavram geliyor. En basit tanımıyla orta gelir tuzağı, orta gelir grubu dediğimiz 10 bin dolar kişi başı gelir civarında gelire sahip ülkelerin birkaç yıl süresince or..
Görsel düzenleme; vitrinden başlayarak tüketicileri mağaza içine çekecek onları mağazada kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanacak renk, koku ve ses ortamını da içeren faktörler kombinasyonudur.İnsanlar alı..
Linkler

Arşivde Ara

Namaz Vakitleri
  İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
  06:1407:4112:5315:3117:5519:18
Anket
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=