3. Almus Kardeşlik ve Spor Festivali yapıldı - Haber 1Haber 1

3. Almus Kardeşlik ve Spor Festivali yapıldı

3. Almus Kardeşlik ve Spor Festivali yapıldı
Son Güncelleme :

05 Ağustos 2022 - 23:35

7 okunma

TOKAT (AA) – Tokat'ın Almus ilçesinde 3. Almus Kardeşlik ve Spor Festivali yapıldı.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Almus Meslek Yüksek Okulu bahçesindeki güreşlere yaklaşık 350 güreşçi katıldı.

Sembol, yıldızlar ve büyükler kategorisinde pehlivanlar ter döktü.

Büyükler kategorisinde yapılan başpehlivanlık güreşi finalini, rakibi Samet Özarslan'ı yenen Onur Balcı kazandı. Dereceye giren sporculara ödüller verildi.

Güreşleri, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Tokat milletvekilleri, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bahri Bostancı, Almus Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan, il ve ilçe protokolü katıldı.

Güreş ağalığı ihalesini 230 bin liraya Önder Siga kazandı.

FİKSTÜR - 19 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

HangiKredi ÜmraniyesporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Fenerbahçe 2 6 4
4 Medipol Başakşehir 2 4 4
5 Corendon Alanyaspor 2 2 4
6 Beşiktaş 2 1 4
7 Gaziantep FK 2 1 4
8 Bitexen Giresunspor 2 0 3
9 Fraport TAV Antalyaspor 2 0 3
10 Galatasaray 2 0 3
11 Yukatel Kayserispor 2 0 3
12 arabam.com Konyaspor 2 0 2
13 HangiKredi Ümraniyespor 2 -1 1
14 MKE Ankaragücü 2 -1 1
15 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
16 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 2 -10 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bodrumspor 1 2 3
2 Yılport Samsunspor 1 2 3
3 Boluspor 1 1 3
4 Eyüpspor 1 1 3
5 Göztepe 1 1 3
6 Altınordu 1 0 1
7 Gençlerbirliği 1 0 1
8 Adanaspor 1 0 1
9 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
10 Çaykur Rizespor 1 0 1
11 Tuzlaspor 1 0 1
12 Erzurumspor FK 1 0 1
13 Pendikspor Futbol 1 0 1
14 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
15 Altaş Denizlispor 1 -1 0
16 Manisa FK 1 -1 0
17 Sakaryaspor 1 -1 0
18 Yeni Malatyaspor 1 -2 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0